ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Duk 10695065
*
nr 1069 5065
Duk
1950-tal, 137x230
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:45:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 20:40:55
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier vintage
-
6077 Nattygsbord
ett par, med stenskiva, Gustaviansk stil. NK, Bred..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:11
-
6130 Nattygsbord
ett par, Rokokostil. Bredd: 50 cm, djup: 34 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:08
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37
*
Duk
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5065
Duk
1950-tal, 137x230
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 20:40:55 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier vintage
-
6077 Nattygsbord
ett par, med stenskiva, Gustaviansk stil. NK, Bred..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:11 -
6130 Nattygsbord
ett par, Rokokostil. Bredd: 50 cm, djup: 34 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:08 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37